Kalendarz wydarzeń

Podziel się

CityDiet to koncept cateringu dietetycznego stworzonego z myślą o zabieganych. Marka obecna tam, gdzie dużo się dzieje. Wspierająca tych, którzy żyją aktywnie. Gdzie można nas spotkać? Sprawdź, jak wygląda nasze tournée po wydarzeniach w Polsce!

 

Zobacz czołówkę polskich zawodników w biegu na 400 m, skoku o tyczce oraz pchnięciu kulą. Jak zawsze emocje na najwyższym poziomie z gwiazdami polskiej lekkiej atletyki. Bez wątpienia Mistrzostwa Polski będą obfitowały w emocje najlepszych polskich zawodniczek i zawodników. Wśród nich będziemy mieli okazję zobaczyć Patrycję Wyciszkiewicz-Zawadzką (bieg na 400 m), Joannę Fiodorow (rzut młotem), Piotra Liska (skok o tyczce) czy Pawła Fajdka (rzut młotem). Nie zabraknie topowych zawodników z najlepszych klubów w Polsce, dlatego jesteśmy przekonani, że warto zjawić się w Poznaniu, by podziwiać wyczyny na najwyższym poziomie. 

Do zobaczenia w dniach 24 - 26.06.2021r. na Stadionie Golęcin przy ulicy Warmińskiej 1 w Poznaniu!

Więcej szczegółów >>

 

Uwaga, miłośnicy kolarstwa! Zapraszamy na najszybciej rozwijające się polskie wydarzenie szosowe dla amatorów w ramach 2 eventów. Gran Fondo Series!

  • Gran Fondo Gdynia: 27 czerwca 2021,
  • Gran Fondo Poznań: 12 września 2021.

Pierwszy raz wyścigi odbyły się w 2018 roku w zawodach Gran Fondo Gdynia. Debiutancka edycja przyciągnęła na start ponad 300 kolarzy, którzy przemierzali malownicze trasy Kaszub. Już rok później frekwencja była prawie czterokrotnie większa! Jak będzie w tym roku?
Więcej szczegółów >>

 

Poznań Sport Expo projekt, którego ideą jest propagowanie aktywności fizycznej. Z tą myślą przygotowywane są wszystkie wydarzenia towarzyszące ekspozycji, w tym spotkania ze znanymi sportowcami oraz zajęcia sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
W 2018 roku gościły m.in. Otylia Jędrzejczak, która wraz z pięcioboistką Oktawią Nowacką i wioślarką Julią Michalską, a także lekkoatletką Justyną Święty-Ersetic, pływaczką Alicję Tchórz oraz byłą bokserką i kick-bokserką Iwonę Guzowską, poprowadziła lekcje WF dla uczennic z poznańskich szkół.
W targach biorą udział wykwalifikowani trenerzy, kluby i szkoły sportowe, które prowadzą zajęcia zarówno dla zaawansowanych, jak i dla amatorów. Udział w nich to okazja do pogłębiania specjalistycznej wiedzy i ogromna dawka motywacji! Zapraszamy 15-17.10.2021.

Więcej informacji >>

 

 

 

Królewskie miasto Kraków najnowszą lokalizacją CAVALIADA Tour. Największa hala widowiskowo sportowa w Polsce - TAURON Arena Kraków zdecydowanie przypadła do gustu zarówno zawodnikom jak i publiczności. W 2019 roku pierwszy raz w tym mieście zawitała CAVALIADA i zdecydowanie została przyjęta z wielkim zainteresowaniem i wsparciem społeczności lokalnej. Ponad 14 tysięcy miejsc na trybunach, największa Arena Główna, rewelacyjne warunki techniczne - tego nie da się wyobrazić, to trzeba zdecydowanie poczuć! Dla zawodników już sam wjazd na wypełnioną tak liczną publicznością arenę jest niesamowitym przeżyciem. W 2022 pierwszy raz planowany jest w tej lokalizacji Finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata. Na CAVALIADZIE w Krakowie spotkamy się w ramach eliminacji Pucharu Świata już 2-5 grudnia 2021 r. Tym samym będzie to kolejna szansa dla Polaków na zdobycie punktów w rankingu Ligi Europy Centralnej.
Więcej szczegółów >>

 

 

Zapraszamy na wszystkie wydarzenia, których jesteśmy partnerem. Poznajmy się osobiście. Do zobaczenia!

Co zyskujesz stawiając na nasz catering dietetyczny?

- codziennie otrzymasz pełnowartościowe i zbilansowane dania,
- zaskoczymy Cię słodkimi i zdrowymi deserami,
- zaserwujemy Ci nasze posiłki w ekologicznych opakowaniach,
- dzięki nam zapomnisz o zakupach, gotowaniu i zmywaniu,
- będziesz mieć więcej czasu i energii na robienie tego, co lubisz - każdego dnia,
- zadbasz o figurę, formę i odporność,
- jeśli masz jakiekolwiek pytania - u nas możesz odbyć konsultacje z dietetykiem.

 

Czyż nie jest to idealne rozwiązanie dla zabieganych?

Nasz catering tworzy zespół ekspertów. Certyfikowana dietetyczka, mistrzowie kuchni i utytułowani cukiernicy każdego dnia tworzą dla Was kulinarne cuda! W naszych pudełkach znajdziesz tylko świeże, lokalne i różnorodne produkty. 

 

 

ECO od samego początku

Filozofia CityDiet opiera się nie tylko na perfekcyjnym smaku i zbilansowaniu składników zawartości pudełek, ale również sposobie pakowania cateringu. Od samego początku dbamy o to, by posiłki pakowane były wyłącznie w ekologiczne i biodegradowalne opakowania – bez dodatkowych opłat!

Wybierz swoją dietę:

 

 

PYSZNIE I ZDROWO
DLA ZABIEGANYCH