Gran Fondo Series

Podziel się

Z dumą informujemy, że CityDiet dołączyło do grona partnerów Gran Fondo Series! Nasz catering dietetyczny doda energii zawodnikom, którzy w dniu 27 czerwca 2021 r. przekroczą gdyńską linię mety, a 12 września będą finiszować przy stadionie miejskim w Poznaniu.

Menu proponowane przez naszych ekspertów wyróżnia się na rynku pod wieloma względami. Bogactwo smaków, sezonowe i świeże produkty, oryginalne przyprawy, indywidualne podejście do każdego zamówienia, sprawiają, że każdy kęs to uczta dla podniebienia. Do tego ekologiczne opakowania, bo dobro Ziemi jest dla CityDiet równie ważne, co zdrowie Klientów.

- Zdrowe odżywianie jest kluczem nie tylko do zbudowania idealnej sylwetki, ale również do odnoszenia sukcesów w sporcie, w którym oprócz intensywnych treningów ważna jest też regeneracja i odpowiednia suplementacjamówi Emilia Kusion, szefowa naszego teamu, a prywatnie sportsmenka i instruktorka.Profesjonalna opieka i zdrowa dieta to bardzo ważne aspekty w sportowej karierze. CityDiet wspiera m.in. sportowców, ponieważ wierzy, że właściwie zbilansowane posiłki przekładają się na ich zdrowie, samopoczucie i przede wszystkim sportowe wyniki. Dlatego nie mogło nas zabraknąć w gronie partnerów Gran Fondo Seriesdodaje Emilia Kusion.

 

 

Warianty diet w CityDiet

Z myślą o różnych gustach kulinarnych, potrzebach dietetycznych czy wskazaniach lekarskich mamy w swojej ofercie aż siedem gotowych wariantów diety oraz możliwość stworzenia indywidualnego planu żywieniowego, dopasowanego pod osobiste preferencje: CityDiet Stay Healthy (odporność), CityDiet Meat & Vege, CityDiet Vege & Fish, CityDiet Vege, Gluten Free, Sport czy Low Carb. Nad wszystkim czuwa wyjątkowy zespół ekspertów-mistrzów, którzy każdego dnia tworzą kulinarne cuda.

- Bardzo cieszymy się, że CityDiet dołączyło do grona naszych partnerówmówi Michał Drelich, dyrektor Gran Fondo Series. – Dzięki temu kolarze startujący w Gran Fondo Series mogą liczyć na zdrowy posiłek regeneracyjny, który będzie czekał na nich na mecie. Zawodnicy startujący na dystansie Gran Fondo w Gdyni będą mieli za sobą nawet 127 km, dlatego smaczne, zbilansowane danie, będzie dla nich dodatkową nagrodą zaznacza Michał Drelich.

 

Nad jakością produktów dostarczonych kolarzom czuwać będą eksperci kulinarni: kucharz oraz dietetyk. Dzięki temu zawodnicy mają gwarancję, że trafi do nich pożywny zestaw, który dopełni satysfakcji wynikającej z ukończenia zawodów Gran Fondo Series.

Gran Fondo Series to kolarski klasyk dla amatorów, który w tym roku zagości w Gdyni (27 czerwca) oraz w Poznaniu (12 września). W każdym przypadku zawodnicy mają do wyboru kilka tras:

- Gran Fondo (127 km)

- Medio Fondo (84 km)

- Gran Fondo Family (30 km)

Atutem rywalizacji jest bogaty pakiet startowy, w którym znajduje się między innymi: profesjonalna koszulka kolarska, bon na posiłek w lokalnych restauracjach, pamiątkowy medal na mecie oraz danie od CityDiet.

Rejestracja na zawody Gran Fondo Series odbywa się na platformie SlotMarket.pl.

Więcej informacji można znaleźć na: www.gfseries.pl.

 

###

Sport Evolution

Sport Evolution to wiodąca agencja marketingu sportowego w Polsce, specjalizująca się w kompleksowej organizacji masowych imprez sportowych: biegowych, kolarskich i triathlonowych. Agencja posiada wyłączną licencję IRONMAN® Triathlon Series, IRONMAN® 70.3® Triathlon Series i 5150™ Triathlon Series w Polsce. Zespół agencji tworzył także trzon Komitetu Organizacyjnego World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020. W swoim portfolio, poza imprezami IRONMAN, agencja posiada m.in. kolarskie klasyki dla amatorów Gran Fondo Series, coroczny Gdynia Półmaraton oraz inne imprezy biegowe. Firma angażuje się też w projekty o charakterze charytatywnym, w tym m.in. Bieg Na Szczyt RONDO 1 oraz Bieg WOŚP “Policz się z cukrzycą”. Więcej informacji: www.sportevolution.pl

 

--
Kontakt:
Łukasz Maleszewski
PR Manager, Sport Evolution
Mobile: +48 791 468 288
Email: lukasz.maleszewski@sportevolution.pl

Piotr Jakóbik

Marketing Director, Sport Evolution

Mobile: +48 511 291 080

Email: piotr@sportevolution.pl

REGULAMIN KONKURSU GRAN FONDO