CityDiet na medal

Podziel się

Sofia Ennaoui – reprezentantka Polski w lekkoatletyce, specjalizująca się w biegach średnich i długich. Kobieta, która wytrwale dąży do celu i ciężką pracą pokonuje nie tylko przeciwników, ale też swoje rekordy życiowe i z całą pewnością spełnia się w roli zarówno sportowca jak i ambasadorki CityDiet. Możecie zobaczyć ją na naszych banerach reklamowych niemal w całej Polsce.

 

 

Połączyły nas wartości

Sporty profesjonalne wymagają nie tylko czasu, ale również ogromnych pokładów energii. Kluczem do sukcesu są zarówno intensywne treningi jak i mocny charakter. Jednak równie ważna jest regeneracja i codzienne, świadome odżywianie i suplementacja. Zbilansowana dieta dostarcza organizmowi potrzebnych składników, które pomagają w przygotowaniach do treningów. Ogromne doświadczenie profesjonalistów tworzących zespół CityDiet przekłada się na zawartość cateringowych pudełek – w proponowanym przez Mistrzów menu, zawsze znajdują się świeże, lokalne i pełnowartościowe produkty, doskonałe w smaku.

To właśnie podejście do diety i świadomość jej znaczenia dla codziennego dobrego samopoczucia, spowodowały, że Sofia, jak i wielu naszych klientów - zaufała CityDiet.

 

 

Rola prawidłowego odżywiania organizmu 

Profesjonalna opieka i zdrowa dieta to bardzo ważne punkty w sportowej karierze. Wierzymy, że to czym odżywiamy się każdego dnia, także przekłada się na nasze zdrowie i samopoczucie. Wspieramy młodych sportowców i chcemy, aby dzięki naszej diecie realizowali swoje plany, wspierając możliwości swoich organizmów właśnie dobrze dobraną do ich potrzeb dietą. To jednak nie jedyne korzyści, które wynikają z decyzji o cateringu dietetycznym. Możliwość poznawania nowych smaków, gigantyczna oszczędność, tak cennego szczególnie dla sportowców, czasu, czy sposobność do poznawania nowych, ciekawych smaków. To idealne uzupełnienie dobrych nawyków, służących zdrowiu - nie tylko sportowców.