Jesteśmy EKO!

Ekologia dla nas ma znaczenie! Liczy się nie tylko zawartość i smak, ale także sposób, w jaki otrzymujesz nasz catering. Od samego początku posiłki dostarczamy w eko opakowaniach!

 

Wyznajemy zasadę "tylko ECO", dlatego opakowania, w których otrzymujesz CityDiet są w 100% wykonane z materiałów ECO-FRIENDLY. 

Nasze ECO pudełka

Nasze opakowania w 100% nadają się do recyklingu, dzięki czemu wszystkie surowce mogą zostać odzyskane i ponownie wykorzystane. Nie zawierają szkodliwych substancji. Nadają się do podgrzewania (kuchenka mikrofalowa), a także mrożenia.

A może BIO?

W CityDiet oferujemy teraz także BIO opakowania. Wykonane są z materiałów kompostowalnych - z pulpy roślinnej, która pochodzi z różnych typów roślin. Są nimi m.in. drewno oraz trzcina cukrowa po użyciu ulegają biodegradacji w czasie 12 tygodni. Są odporne na tłuszcz i wilgoć, nie zawierają szkodliwych substancji - wyłącznie naturalne składniki. Nadają się do podgrzewania (kuchenka mikrofalowa, piekarnik) oraz mrożenia.

 

Papierowe torby nie - na raz

Wszystkie dania CityDiet dowozimy w papierowych torbach, które są łatwe w przechowywaniu i mogą być ponownie wykorzystane.