Polecają nas

Kacper Majchrzak

Kacper Majchrzak

Polski pływak, reprezentant Polski

Utalentowany polski pływak oddaje się w nasze ręce! Kacper jest brązowym medalistą mistrzostw Europy, rekordzistą Polski na dystansie 100 i 200 m stylem dowolnym, uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich, mistrzostw Świata, Europy i Polski oraz uniwersjad. Zaczynamy wspólną jesień i dbamy o zdrowie, energię i samopoczucie Reprezentanta naszego kraju!

Sofia Ennaoui

Sofia Ennaoui

Sofia Ennaoui - wicemistrzyni Europy w biegu na 1500 m
Najważniejsze są podstawy. Dobra baza to dobre efekty. Dbanie o siebie i otoczenie. Dlatego stawiam na jakość. Uśmiecham się na samą myśl, że zaczynam nowy dzień i będę robić to, co kocham najbardziej. Dzięki CityDiet mam na to czas i energię.

Cząstka Skacze

Cząstka Skacze

Cząstka Skacze - Trener personalny, Instruktor fitness na trampolinach
Posiłki od CityDiet to coś dla zapracowanych, a dbających o jakość swojego jedzenia. W dzisiejszym świecie, gdzie każdy dokądś pędzi, zapominamy o tym, jak ważna jest urozmaicona i pełnowartościowa dieta. Dzięki CityDiet nie muszę tracić czasu na zakupy, gotowanie. Wiem, że mój plan żywieniowy jest dopracowany i pozwala na efektywne i pełne energii treningi. Jestem dość wybredną osobą jeśli chodzi o jedzenie, ale posiłki przygotowane przez CityDiet były zróżnicowane i przede wszystkim smaczne! PS Mistrzostwo za to, że każdego dnia mogłam znaleźć ciasto, a przy okazji mieścić się w swoim bilansie kalorycznym. Polecam całym serduszkiem.

Łukasz Brzóska

Łukasz Brzóska

Sport Horses-Profesjonalny Trening Koni i Jeźdźców
Coraz większa świadomość sprawia, że zdajemy sobie sprawę z tego, iż aby móc osiągnąć wymarzony cel, musimy dbać nie tylko o nasze rumaki, ale również o siebie. Każdy uprawiający jeździectwo boryka się z jednym ogromnym problemem: brakiem czasu, więc catering dietetyczny to świetne rozwiązanie. My możemy zająć się treningami, a CityDiet zajmie się naszymi zbilansowanymi posiłkami. To świetne rozwiązanie, koniecznie musicie spróbować.

Olga Lipczyńska

Olga Lipczyńska

Trenerka personalna, blogerka
Dieta pudełkowa jest bardzo wygodnym rozwiązaniem przy zabieganym i intensywnym trybie życia, szczególnie jeśli zależy nam by jeść zdrowe, regularne, zbilansowane i smaczne posiłki! Sama bardzo lubię gotować, wiec na co dzień sama szykuje posiłki, szczególnie od kiedy urodziłam Stefcia i prowadzę zdecydowanie mniej treningów. Jednak jak mam intensywne dni CityDiet cudownie dba o moją dietę. Pyszne posiłki, każdego dnia coś zupełnie innego, a do tego zawsze pyszny, zdrowy deser.

Piotr Myślak

Piotr Myślak

Owoc Biega - biegacz, maratończyk, instruktor
Fajna przygoda i mega wygoda.

Dalia Lehmann

Dalia Lehmann

Reprezentantka Lehmann Sport Horses
W ostatnim czasie miałam okazję testować dietę pudełkową z CityDiet i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Jedzenie od początku mi podpasowało, gdyż posiłki były bardzo urozmaicone i nic się nie powtarzało. Jednak myślę, że największym plusem jest możliwość personalizacji menu.