CityDiet Toruń

Podziel się

Miasto piernika! 

Toruń to nie tylko stolica pierników, które z pewnością zdarzało się nieraz przegryźć Kopernikowi, ale też miasto przynależące do grupy najstarszych na Pomorzu, określane jako jedno z najpiękniejszych w Polsce. Mieszkańcy oraz turyści spacerując ulicami Torunia, mogą podziwiać jego historyczną i zabytkową spuściznę. 

Serce tego miasta otwiera się nie tylko na wielbicieli architektury i fanów aromatycznych ciastek.
Swoje miejsce znalazło tu również City Diet - dowożąc mieszkańcom świeże i odpowiednio zbilansowane posiłki, które z całą pewnością pomogą utrzymać nie tylko figurę, ale również zdrowie i dobre samopoczucie każdego dnia. 

 

O NAS! 

Posiłki diety pudełkowej CityDiet, to połączenie umiejętności naszych Mistrzów kuchni i cukiernictwa oraz profesjonalnej opieki dietetyka. Kompozycją oryginalnych smaków zajmują się najwyższej klasy eksperci, którzy zadbają nie tylko o Twoje zdrowie i zaoszczędzą czas,
ale też pozwolą odkryć nowe doznania smakowe. 

 

 

COŚ NA DESER?

W naszym menu nie brakuje miejsca na desery. Zdrowa dieta nie musi Ci się już kojarzyć z wyrzeczeniami - chcemy udowodnić, że odpowiednio zbilansowane posiłki nie muszą wykluczać cukru czy masła. 
Nie odmawiaj sobie słodkich przyjemności. 

 

 

EKOLOGIA MA DLA NAS ZNACZENIE! 

Ekologia dla nas ma znaczenie! Liczy się nie tylko zawartość i smak, ale także sposób, w jaki otrzymujesz nasz catering. 
Od samego początku posiłki dostarczamy w ekologicznych opakowaniach - bez dodatkowych opłat!