CityDiet Rzeszów

Podziel się

CityDiet w Rzeszowie

Duże miasto położone w południowo-wschodniej części Polski, uważane za ważny ośrodek kulturalny w województwie podkarpackim. Rzeszów jest miastem otwartym na liczne grupy turystów - znajduje się w nim szereg atrakcji oraz zabytków, przez co każdego roku przyjeżdża w to miejsce wiele osób, chcących poznać miasto. W Rzeszowie równie chętnie pokazuje się CityDiet, dowożąc codziennie zdrowe i świeże posiłki. 

 

O NAS!

Posiłki w cateringu dietetycznym CityDiet, to połączenie doświadczenia i umiejętności naszej profesjonalnej załogi. Kompozycją nietuzinkowych smaków, świeżością składników i oryginalnymi połączeniami zajmują się najwyższej klasy specjaliści.

 

 

NIEBANALNE SMAKI

CityDiet to nietypowe potrawy od utytułowanych kucharzy oraz cukierników. Dieta pudełkowa to nie tylko zdrowie i zadbana figura, to również kulinarna podróż oraz odkrywanie zupełnie nowych smaków. 

 

 

MOŻE COŚ NA DESER? 

Dzięki odpowiednio zbilansowanym posiłkom od CityDiet, nie istnieją wyrzeczenia, a w naszym menu nie brakuje miejsca na słodkie propozycje. Odpowiednio skomponowany jadłospis nie wyklucza cukru, masła czy śmietany z Twojej diety, a nasi cukiernicy z przyjemnością mogą przygotowywać dla Ciebie pyszne i zdrowe desery.

 

 

PRZETESTUJ NAS!

Zamów nasz zestaw testowy! Zrób sobie 3 dni próbne i to w niższej cenie! Spróbuj jak pysznie smakuje zdrowie
i podejmij ostateczną decyzję, czy na stałe zagościmy w Twoim domu. 

 

 

 

EKOLOGIA MA DLA NAS ZNACZENIE!

Liczy się nie tylko zawartość i smak, ale również sposób w jaki otrzymujesz nasz catering. 
Od samego początku posiłki dostarczamy w ekologicznych opakowaniach - bez dodatkowych opłat!