CityDiet Kraków

Podziel się

CityDiet w rodzie Kraka! 

Kraków określany jest nie tylko jako stolica województwa małopolskiego, ale także jako jedno z najstarszych miast
i perła w narodowym dziedzictwie kultury, które tak chętnie odwiedzane jest przez licznych turystów oraz Załogę CityDiet. Z przyjemnością dowozimy nasz catering do królewskiego miasta, stawiając na: 

  • wygodę
  • oszczędność czasu
  • zdrowe i zbilansowane posiłki 
  • ekologiczne pudełka 
  • fit desery
  • świeże produkty

 

O NAS! 

CityDiet to koncept, który codziennie dostarczamy do Twojego domu. Korzystanie z diety pudełkowej, to nie tylko oszczędność czasu i zadbana sylwetka, ale też wspaniała kulinarna przygoda, która obudzi Wasze kubki smakowe.
Przy tworzeniu naszych cotygodniowych propozycji menu, pracują najwyższej klasy eksperci.

 

 

CO NAS WYRÓŻNIA? 

Na pewno mistrzowskie smaki! W naszym zespole pracują fantastyczni kucharze i cukiernicy - zwycięzcy prestiżowych konkursów kulinarnych, którzy przygotowują prawdziwe gastronomiczne cuda, a takich jeszcze w diecie pudełkowej nie było! 

 

 

 

COŚ NA DESER? 

Zdecydowanie jesteśmy na tak! W naszych propozycjach nie brakuje miejsca na pyszne i zdrowe desery, a osoby, które korzystają z naszej diety, nie muszą odmawiać sobie słodkich przyjemności. 

 

 

PRZETESTUJ NAS! 

Poznaj nasze możliwości i rozwiej wszystkie wątpliwości! Zamów pierwszy 3-dniowy zestaw próbny w niższej cenie i przekonaj się, że Twoje codzienne posiłki nie muszą być monotonne. 

 

 

EKOLOGIA MA DLA NAS ZNACZENIE! 

Ekologia dla nas ma znaczenie! Liczy się nie tylko zawartość i smak, ale także sposób, w jaki otrzymujesz nasz catering. Od samego początku posiłki dostarczamy w ekologicznych opakowaniach - bez dodatkowych opłat!