CityDiet Katowice

Podziel się

Znajdź nas w Katowicach! 

Katowice uważane są za stolicę województwa śląskiego, która na przełomie lat stała się bogata pod względem kulturalnym. Ogrom wydarzeń stanowi doskonały powód do zaplanowania wizyty w jednym z najważniejszych miast na Śląsku. Załoga CityDiet również z przyjemnością dowozi tu catering, który wyróżnia się przede wszystkim: 

  • oryginalnym smakiem
  • świeżością i różnorodnością 
  • ekologicznymi pudełkami bez dopłat
  • zdrowymi deserami 
  • doświadczonym zespołem ekspertów 

 

O NAS! 

Wysokiej jakości i zawsze świeże składniki, to gwarancja zdrowych i smacznych dań, które codziennie są dostarczane pod Twoje drzwi. Korzystając z cateringu dietetycznego zadbasz nie tylko o swoją figurę i zdrowie, ale też zaoszczędzisz czas, który z pewnością poświęcisz na to, co Cię interesuje. 

 

 

FIT DESERY TO NASZA SPECJALNOŚĆ! 

Będąc na diecie nie powinny dopadać Cię wyrzuty sumienia już na samą myśl o czymś słodkim, a deser powinien stanowić miły akcent w ciągu dnia. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych ekspertów, w cotygodniowym jadłospisie znajdziesz wiele różnych łakoci: puszysty sernik, słodkie brownie, pulchne babeczki czy musy owocowe. Na zdrowie! 

 

 

PRZETESTUJ NAS!

Jeśli jeszcze nie wiesz, czy chcesz oddać się w ręce naszych mistrzów kuchni, możesz skorzystać z 3-dniowego zestawu próbnego i to w niższej cenie. Przekonaj się, że CityDiet to zdrowe i pyszne dania! 

 

 

EKOLOGIA MA DLA NAS ZNACZENIE!

Liczy się nie tylko zawartość i smak, ale też sposób, w jaki otrzymujesz catering. Od samego początku posiłki dostarczamy w ekologicznych opakowaniach - bez dodatkowych opłat!