CityDiet Gdańsk

Podziel się

Śladami bursztynu!

Gdańsk, nazywany jest nie tylko stolicą województwa pomorskiego, ale również Światową Stolicą Bursztynu, którą trzeba zobaczyć. Atrakcyjność miasta, zabytki, bogata historia, no i morze - powody, które przyciągają liczne grupy turystów. Razem z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto. Architektura i piękno natury sprawiają, że nie tylko turystom się tu podoba. CityDiet z przyjemnością dowozi swój catering do Gdańska, a wszyscy mieszkańcy mogą zasmakować zdrowia w swoim mieście! 

 

 

O NAS! 

CityDiet to koncept, który codziennie dostarczamy pod drzwi Twojego domu. W składzie diety pudełkowej zawsze znajdują się świeże i zbilansowane posiłki. Kierujemy się filozofią "jesteś tym, co jesz" - mamy świadomość, że sposób odżywiania przekłada się na nasze zdrowie i samopoczucie. 

 

 

 

NIEBANALNE SMAKI

Z nami spróbujesz nietypowych potraw, nowych smaków i oryginalnych połączeń, prosto spod ręki utytułowanych kucharzy oraz cukierników. W nasze diecie pudełkowej znajdziesz kulinarne cuda! Daj się zaskoczyć, gdziekolwiek będziesz. 

 

 

 

DESER? 

Będąc na diecie, nie musisz mówić NIE, kiedy Twój organizm domaga się czegoś słodkiego. W naszym menu nie brakuje miejsca na pyszne i zdrowe desery, ponieważ chcemy udowodnić, że zbilansowana dieta nie wyklucza cukru, masła czy nawet śmietany. A gwarantujemy, że nasi cukiernicy tworzą genialne desery. 

 

 

 

PRZETESTUJ NAS! 

Jeśli nadal się wahasz i w Twojej głowie rodzi się mnóstwo wątpliwości - poznaj nas! Zamów 3-dniowy zestaw próbny w niższej cenie i przekonaj się jak smakuje zdrowie. 

 

 

 

EKOLOGIA MA DLA NAS ZNACZENIE! 

Liczy się nie tylko zawartość i smak, ale również sposób, w jaki dostarczany jest nasz catering. Posiłki dowozimy w ekologicznych opakowaniach, które ulegają biodegradacji - bez dodatkowych opłat!