CityDiet Bydgoszcz

Podziel się

Bydgoszcz urzeka! 

 

Mieszkańcy Bydgoszczy również mogą liczyć na załogę CityDiet. To ósme co do wielkości miasto w Polsce oraz stolica województwa kujawsko-pomorskiego, a turystów zachwyca swoją wielowiekową tradycją. 

To tutaj przechodzą ważne szlaki kolejowe, drogowe i wodne - a że wszystkie drogi prowadzą do Bydgoszczy, to CityDiet również z przyjemnością odwiedza mieszkańców tego zabytkowego miasta, oferując świeże, zdrowe i różnorodne posiłki. 

O NAS!

CityDiet to nie jest tylko dieta pudełkowa - wierzymy, że to w jaki sposób odżywiamy swój organizm, przekłada się na nasze zdrowie i samopoczucie. Nasza filozofia przekłada się na jakość dowożonych przez nas posiłków, a dzięki naszemu cateringowi możesz zadbać nie tylko o swoją figurę, ale również zaoszczędzić czas. 

 

NIEBANALNE SMAKI

Dzięki naszemu zespołowi Mistrzów Kulinarnych poznasz nowe, nietypowe potrawy. Skosztujesz dań, na których przygotowanie być może wcześniej nie było czasu. Przeniesiesz się w nadmorskie rejony jedząc posiłki inspirowane kuchnią włoską, grecką czy hiszpańską.

 

 

A MOŻE SŁODKA PRZEKĄSKA?

Zdrowie odżywianie nie wyklucza ochoty na "coś słodkiego". Chcemy pokazać, że zbilansowana dieta nie wyklucza słodkich przekąsek. Przygotowane przez naszych cukierników fit desery, stanowią bardzo przyjemny akcent każdego dnia i idealnie wkomponowują się w jadłospis. 

 

PRZETESTUJ NAS! 

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, zamów nasz zestaw próbny w niższej cenie i przekonaj się jak smakują zdrowe posiłki CityDiet.

 

 

EKOLOGIA MA DLA NAS ZNACZENIE!

Ekologia dla nas ma znaczenie! Liczy się nie tylko zawartość i smak, 
ale także sposób, w jaki otrzymujesz nasz catering.

Od samego początku posiłki dostarczamy w ekologicznych opakowaniach
- bez dodatkowych opłat