City Diet Szczecin

Podziel się

Dla Ciebie pojawiamy się w Szczecinie! 

 

Stolica województwa zachodniopomorskiego nazywana jest zielonym Paryżem północy. Mieszkańcy miasta mają wiele terenów zieleni miejskiej, które mogą posłużyć im do rekreacji i wypoczynku. Szczecin z całą pewnością zachwyca wszystkich turystów bogactwem architektury, a wiele miejsc skrywa niesamowite historie, dzięki którym być może nawet ci stali bywalcy, na nowo odkryją to miasto portowe. 

Załoga CityDiet również przeciera trasę do Szczecina, dostarczając mieszkańcom:

  • świeże i różnorodne jedzenie
  • zbilansowane posiłki 
  • zdrowe desery 

 

 

O NAS! 

CityDiet stawia na zdrowie i dobre samopoczucie każdego dnia, dlatego w proponowanym przez nas menu zawsze znajdują się najwyższej jakości składniki. Korzystając z naszego cateringu, nie tylko zadbasz o swoje zdrowie, figurę, ale będziesz mieć również szansę spróbować nietypowych potraw, przyrządzanych przez wielokrotnie nagradzanych kucharzy i cukierników. 

COŚ SŁODKIEGO?

W proponowanych przez nas jadłospisach, codziennie zjesz słodką przekąskę. Bez wyrzutów sumienia, na spokojnie, sięgniesz po słodkie brownie, babeczki owsiane, puszysty sernik i wiele innych frykasów. 

PRZETESTUJ NAS!

Jeśli jeszcze się wahasz, po prostu nas sprawdź. Skorzystaj z zestawu próbnego i rozwiej wszystkie wątpliwości. Zamów 3-dniowy zestaw próbny w niższej cenie i zobacz jak smakuje zdrowie z CityDiet.

 

 

EKOLOGIA MA DLA NAS ZNACZENIE!

Ekologia dla nas ma znaczenie! Liczy się nie tylko zawartość i smak, ale także sposób, w jaki otrzymujesz nasz catering. 
Od samego początku posiłki dostarczamy w ekologicznych opakowaniach - bez dodatkowych opłat!