CityDiet Low Carb

Dieta Low Carb to dieta z bardzo niską zawartością węglowodanów. Kierowana do osób, które oczekują szybkich efektów w postaci spadku zbędnych kilogramów.

Low Carb

Przedstawiamy Ci dietę niskowęglowodanową. Bazując na obniżonej ilości węglowodanów, Twoim głównym źródłem energii w posiłkach stają się tłuszcze oraz białka. Jest idealna dla osób, które oczekują szybkich efektów w postaci spadku zbędnych kilogramów. W takim modelu żywienia odnajdą się osoby, które nie przepadają za pieczywem, kaszami czy makaronami, za to cenią sobie smak mięsa, ryb, jajek oraz bogactwo warzyw. Dieta składa się z 4 posiłków dziennie.

Dieta Low Carb jest bogata w nabiał, mięso i ryby, jajka, warzywa i owoce. Stawiamy na zdrowe nienasycone kwasy tłuszczowe, a także na zdrowe źródła tłuszczów czyli oleje roślinne, orzechy itp.

Zamów zestaw próbny

Wahasz się?
Zamów zestaw próbny i przekonaj się jak Smakuje Zdrowie!

Zestaw próbny 4 posiłków Low Carb zamówisz już od 60.00 zł za dzień. 
Pamiętaj: u nas zestaw próbny możesz zamówić nie tylko na jeden dzień, lecz aż na 3 dni!

Już teraz przetestuj dania i daj nam znać, czy smakowało. Jeśli jesteś zachwycony (tak ja my) - nie czekaj tylko zamów pełen pakiet na dłużej!

Jesteśmy ECO

Dla nas liczy się nie tylko zawartość i smak, ale także sposób, w jaki otrzymujesz nasz catering, dlatego nie stosujemy plastikowych opakowań. Nasze dania pakujemy zawsze w ekologiczne pudełka, dostarczamy je do Ciebie w papierowej torbie, którą możesz ponownie wykorzystać! 
A co najważniejsze: wszystkie ECO-elementy są w cenie! 

 

Small Box

Jeśli 5 posiłków to dla Ciebie za dużo, zawsze możesz zamówić nasz Small Box, składający się z 4 lub 3 posiłków. Twój Small Box skomponujesz sam, wybierając ulubione posiłki. Więcej szczegółów dotyczących Small Box znajdziesz tutaj.

 

Zastanawiasz się jaki wariant kaloryczny powinieneś wybrać? Skontaktuj się z naszą dietetyczką - chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania lub skorzystaj z kalkulatora, który pomoże zdefiniować Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. 
Zaleca się stosowanie diety Low Carb przez okres do 4 tygodni.

Średni tygodniowy rozkład makroskładników Warianty kaloryczne
białko (%) 25-35

1250

1500

1750

2000

2250

2500

tłuszcze (%) 40-50
węglowodany (%) 17-25

Spróbuj innych naszych diet: