CityDiet Gluten Free

Dieta kierowana do osób nietolerujących gluten bądź chcących go wyłączyć ze swojego codziennego odżywiania. Wiemy, jak trudne jest znalezienie odpowiednich produktów niezawierających glutenu, na szczęście w dzisiejszych czasach produkty bezglutenowe stają się coraz bardziej dostępne.

Gluten Free

Odciążymy Cię w tych poszukiwaniach i przygotujemy pyszny posiłek, który dostarczy Ci wszelkich niezbędnych składników odżywczych, w tym odpowiednią ilość mikro i makroskładników. Dieta Gluten Free składa się z 5 zbilansowanych posiłków.

Z menu wyeliminowany został gluten, natomiast nie zabraknie tutaj produktów roślinnych oraz zwierzęcych,
w tym nabiału, jajek, różnych rodzajów mięsa oraz ryb morskich.

 

Zamów zestaw próbny

Wahasz się?
Zamów zestaw próbny i przekonaj się jak Smakuje Zdrowie!

Zestaw próbny 5 posiłków Gluten Free zamówisz już od 37.00 zł za dzień. 
Pamiętaj: u nas zestaw próbny możesz zamówić nie tylko na jeden dzień, lecz aż na 3 dni!

Już teraz przetestuj dania i daj nam znać, czy smakowało. Jeśli jesteś zachwycony (tak ja my) - nie czekaj tylko zamów pełen pakiet na dłużej!

Jesteśmy ECO

Dla nas liczy się nie tylko zawartość i smak, ale także sposób, w jaki otrzymujesz nasz catering, dlatego nie stosujemy plastikowych opakowań. Nasze dania pakujemy zawsze w ekologiczne pudełka, dostarczamy je do Ciebie w papierowej torbie, którą możesz ponownie wykorzystać! 
A co najważniejsze: wszystkie ECO-elementy są w cenie! 

 

Small Box

Jeśli 5 posiłków to dla Ciebie za dużo, zawsze możesz zamówić nasz Small Box, składający się z 4 lub 3 posiłków. Twój Small Box skomponujesz sam, wybierając ulubione posiłki. Więcej szczegółów dotyczących Small Box znajdziesz tutaj.

 

Zastanawiasz się jaki wariant kaloryczny powinieneś wybrać? Skontaktuj się z naszą dietetyczką - chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania lub skorzystaj z kalkulatora, który pomoże zdefiniować Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. 

Średni tygodniowy rozkład makroskładników Warianty kaloryczne
białko (%) 15-25 1250 kcal
1500 kcal
1750 kcal
2000 kcal
2250 kcal
2500 kcal
tłuszcze (%) 30-35
węglowodany (%) 45-55
                   

Spróbuj innych naszych diet: