CityDiet Vege

Dieta kierowana do osób, które chcą wyeliminować ze swojego jadłospisu zarówno mięso, ryby jak i owoce morza. Dania wegetariańskie dostarczą Ci zwiększoną ilość witaminy C, błonnika, niezbędnych makro i mikroskładników, a także magnez i potas dzięki czemu poprawi się twój stan zdrowia, a co za tym idzie także i Twoje samopoczucie.

Vege, to dieta składa się z 5 posiłków. Bogata w odpowiednią ilość mikro- i makroskładników, niezbędnych
do zaspokojenia potrzeb żywieniowych oraz zachowania dobrego samopoczucia.

Z menu wyeliminowano zarówno mięso, ryby jak i owoce morza. W diecie Vege znajdziesz więcej produktów nabiałowych, ale także jajka, warzywa, owoce oraz rośliny strączkowe. Jeżeli nadal się wahasz - zamów zestaw próbny i przekonaj się jak Smakuje Zdrowie!

Zestaw próbny 5 posiłków Vege zamówisz już od 35.00 zł za dzień. 
Pamiętaj: u nas zestaw próbny możesz zamówić nie tylko na jeden dzień, lecz aż na 3 dni!

Już teraz przetestuj dania i daj nam znać, czy smakowało. Jeśli jesteś zachwycony (tak ja my) - nie czekaj tylko zamów pełen pakiet na dłużej!

Dla nas liczy się nie tylko zawartość i smak, ale także sposób, w jaki otrzymujesz nasz catering, 
dlatego nie stosujemy plastikowych opakowań. Nasze dania pakujemy zawsze w ekologiczne pudełka, dostarczamy je do Ciebie w papierowej torbie, którą możesz ponownie wykorzystać! 
A co najważniejsze za wszystkie EKO-elementy nie pobieramy dodatkowych opłat! 

Jeżeli 5 posiłków to dla Ciebie za dużo, zawsze możesz zamówić nasz Small Box, składający się z 4 lub 3 posiłków. Twój Small Box skomponujesz sam wybierając ulubione posiłki. Więcej szczegółów dotyczących Small Box znajdziesz tutaj.

Zastanawiasz się jaki wariant kaloryczny powinieneś wybrać? Skontaktuj się z naszą dietetyczką - chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania lub skorzystaj z kalkulatora, który pomoże zdefiniować Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. 

Średni tygodniowy rozkład makroskładników Warianty kaloryczne
białko (%) 15-25 1250 kcal
1500 kcal
1750 kcal
2000 kcal
2250 kcal
2500 kcal
tłuszcze (%) 30-35
węglowodany (%) 45-55
                   

Spróbuj innych naszych diet: