Wiosenne wyzwanie CityDiet & Calypso Fitness Club

Podziel się

Aktywność fizyczna i zdrowe żywienie to przepis na formę na lata! Wiemy o tym bardzo dobrze, dlatego przygotowaliśmy dla Was wiosenną rywalizację sportową z nagrodami! Pierwsze wyzwanie już 28 marca (poniedziałek) o 16.00 w klubie naszego partnera – Calypso Poznań Avenida! Tego dnia wejście do klubu będzie dla Was darmowe.

 

Wiosenne wyzwanie to pięć różnych aktywności sportowych wykonywanych w określonym czasie. Możesz wybrać jedną z nich – pompki, przysiady, pajacyki, brzuszki, krążenie nogami w leżeniu. Osoba, która wykona najwięcej powtórzeń, wygrywa pyszną nagrodę! Do zgarnięcia m.in. nasza darmowa dieta!

To nie wszystko! W dzień wydarzenia możecie skorzystać z darmowego wejścia do klubu na hasło „CityDiet”! Otrzymacie także voucher o wartości 30 zł do wykorzystania na kolejne wejście.

Wydarzenia to także okazje do spotkania się z nami, porozmawiania i spróbowania koktajlów witaminowych, shake’ów proteinowych oraz zdrowych deserów.

Pierwsze wyzwanie już w poniedziałek, 28 marca, od 16.00 w Calypso Poznań Avenida. Drugie już dwa dni później w środę, 30 marca, od 16.00 w Calypso Poznań Półwiejska!

Bądźcie z nami koniecznie!