Szef kuchni CityDiet jurorem Kulinarnego Pucharu Polski!

Podziel się

Precyzja, technika kulinarna, dokładność, prezencja i jakość – to pod ich względem szef kuchni CityDiet Tomasz Zdrenka oceniać będzie uczestników Kulinarnego Pucharu Polski – najbardziej prestiżowego konkurs w branży gastronomicznej w kraju! Jego doświadczenie to gwarancja jakości także naszych diet dostarczanych do Was każdego dnia!

 

Nasze menu, dobór posiłków, różnorodność smaków i jakość potraw to efekt wspólnej pracy dietetyk i kucharzy, na czele których stoi Tomasz Zdrenka – laureat tytułu „Najlepszego z Najlepszych” Kulinarnego Pucharu Polski 2013, juror techniczny tegorocznej edycji. Jego wiedza, umiejętności i kulinarna kreatywność dostępne są dla Was każdego dnia w pudełkach CityDiet.

Po własnym sukcesie Tomasz Zdrenka oceniał będzie umiejętności kolejnego pokolenia uzdolnionych kucharzy. Jego uwaga skupiona będzie na przygotowaniu stanowiska pracy, składników, a także samych uczestników. Oceni też współpracę i komunikację w zespole. Zupełnie jak w CityDiet na co dzień.

Kulinarny Puchar Polski ma na celu wyłonienie wirtuozów smaku i wsparcie ich dalszego rozwoju. O randze konkursu niewątpliwie świadczy przychylność takich instytucji jak Fundacja Klubu Szefów Kuchni, Stowarzyszenie Euro-Toques Polska oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni, które są patronami wydarzenia. Konkurs zdobył również m. in. formalną rekomendację, Światowego Stowarzyszenia Społeczności Szefów Kuchni (World Association of Chefs Societies). Tytuł „Najlepszego z Najlepszych” to dowód uznania dla wiedzy, umiejętności i kreatywności zwycięzcy.