Osiągnij swój cel - porady dietetyczki

Podziel się

Twój sukces zależy także od Ciebie! Oto garść porad, które pomogą Ci poczuć się lepiej.

CityDiet to koncept, który powstał z myślą o Twoim zdrowiu, formie i jakości życia. Jesteśmy Twoim największym kibicem! 

Twój sukces zależy także od Ciebie! Oto garść porad, które pomogą Ci poczuć się lepiej.

 

Co jeść i czy w ogóle coś jeść, jeśli zamierzamy odbyć trening? Na to i inne pytania odpowiada nasza dietetyczka Anna Zięba.
Ryby - czy warto włączyć je do swojej diety? Mamy 9 powodów, by powiedzieć TAK! Ryby to nie tylko cenne źródło pełnowartościowego białka, ale również kwasów tłuszczowych omega-3, a dokładniej EPA i DHA.
Niech zakiełkuje w Tobie zdrowie! Mowa o kiełkach – najlepszej inwestycji, jaką możesz sobie wiosną zafundować! W kiełkownicy, słoiku, czy na spodku, posadź rzeżuchę, kiełki brokułu, fasoli mung, czy lucerny. To idealny dodatek do kanapek, sałatek, czy dań głównych. Turbodoładowanie skoncentrowane w maleńkich korzonkach może zdziałać cuda. Sprawdź przepisy naszej dietetyczki na sałatki z kiełkami.
Posiłki grillowane oparte o mięsa, ryby i warzywa, stanowią ciekawą formę dań na dietach niskoweglowodanowych i można je wykorzystać także w dietach redukcyjnych! Stosując zasady naszej dietetyczki, potrawy z grilla pomogą Ci cieszyć się dobrym samopoczuciem i poprawią sylwetkę.

 

Zastanawiasz się nad kalorycznością wybranej diety? Chcesz wiedzieć, jak osiągnąć założony cel? Chcesz zadać pytanie? Jesteś naszym klientem? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dietetyczką Anną Ziebą i rozwiej wszelkie wątpliwości!