CityDiet - pysznie i zdrowo dla zabieganych

Podziel się

CityDiet to nie tylko dieta pudełkowa. To koncept, który codziennie dostarczamy do Twojego domu. Posiłki, które od nas otrzymujesz są zawsze świeże i zbilansowane, ponieważ wierzymy w to, że sposób odżywiania przekłada się na zdrowie i samopoczucie.

Posiłki diety pudełkowej CityDiet, które otrzymujemy prosto pod drzwi naszego domu, charakteryzują się różnorodnością. Nie ma tutaj miejsca na nudę czy banalne potrawy. Korzystając z cateringu dietetycznego możemy nie tylko zadbać o swoje zdrowie, figurę, zaoszczędzić cenny czas, ale mamy także doskonałą okazję, by skosztować nietypowych potraw, przyrządzanych przez wielokrotnie nagradzanych kucharzy i cukierników. Często są to dania, których nie umielibyśmy sami przygotować. Korzystanie z diety pudełkowej to wspaniała kulinarna podróż, odkrywanie nowych smaków i oryginalnych połączeń. Zajmują się tym najwyższej klasy eksperci. Obserwując ich pracę, można pomyśleć, że są czarodziejami. W ich kuchni dzieją się prawdziwe cuda, które bosko pachną, wyglądają i smakują obłędnie.

Co nas wyróżnia?

Mistrzowski smak

Mamy fantastycznych kucharzy: Tomasza Zdrenkę - zwycięzcę prestiżowego konkursu branżowego o Kulinarny Puchar Polski i Tomasza Krzyżanowskiego oraz cukierników: Mariusza Góreckiego i Jakuba Ćwiklińskiego, zwycięzców Mistrzostw Polski w lodziarstwie. Z takim zespołem można tworzyć kulinarne cuda, jakich jeszcze w Poznaniu, w diecie pudełkowej, nie było.

Desery? Jesteśmy na tak!

W naszym menu nie zabrakło miejsca na pyszne desery. Często dieta kojarzy się z wyrzeczeniem, zwłaszcza odmawianiu sobie słodkich przyjemności. My chcemy udowodnić, że zdrowy i zbilansowany jadłospis wcale nie wyklucza cukru, masła, a nawet śmietany. Dzięki temu nasi cukiernicy mogą stworzyć pyszne desery, wkomponowane w zdrowy, smaczny i zbilansowany posiłek. W naszym cateringu będzie miejsce na puszysty sernik, słodkie brownie, musy o smaku mango i wiele innych łakoci.

Ekologiczne opakowania – tu nie ma miejsca na kompromis

Nasze posiłki serwujemy w opakowaniach me.Organic, które wykonane są z pulpy roślinnej, która ulega biodegradacji. Nie lubimy rozwiązań jednorazowych, dlatego rekomendujemy używanie własnych sztućców, ale jeśli chcesz je dodatkowo zamówić - nie ma sprawy! Są ekologiczne.