Bieg dla dzieci z Sofią Ennaoui

Podziel się

Serdecznie zapraszamy 16 października najmłodszych miłośników sportów biegowych na targi Poznań Sport EXPO, podczas których będzie można zmierzyć się i przebiec dystans 100 m z wicemistrzynią Europy w biegu na 1500 m, Sofią Ennaoui.

W sobotę o godzinie 13.00 - w przeddzień półmaratonu - na Placu Marka tuż przy bramie nr 7 (od ul. Grunwaldzkiej), rozegrany zostanie bieg dla najmłodszych. Tego dnia Sofia obejmie funkcję trenerki przyszłej kadry lekkoatletycznej :). Przeprowadzi trening z rozgrzewką i przekaże cenne wskazówki, które pomogą młodym zawodnikom dobiec do celu. Każde dziecko otrzyma numer startowy niezbędny do startu a także worek i brelok od PKO, upominki od Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. Oczywiście na mecie biegu adepci otrzymają również piękny medal a na stoisku CityDiet otrzymają słodką i zdrową niespodziankę :).

Dodatkowo każdy, kto będzie chciał porozmawiać z Mistrzynią i zrobić sobie zdjęcie, będzie miał taką okazję. Sofia będzie czekać na stoisku CityDiet między godziną 11.00 a 16.00.

Gwarantujemy niezapomniane emocje i cenne doświadczenia, bo nieczęsto nadarza się okazja do treningów z zawodowym i utytułowanym sportowcem.

Ścigać się z Mistrzynią? Kto by nie chciał!

 

ZAPISY:

  • Zapisy do biegu przyjmowane są przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. Wystarczy wypełnić i podpisać zgodę rodziców lub opiekunów prawnych, a następnie wysłać ją mailem (zapisy.mos@posir.poznan.pl) lub oryginał przynieść na Oddział Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ul. Gdańskiej 1 (boisko na Śródce). W przypadku wysłania zgody drogą mailową, osoba zgłaszająca jest zobowiązana dostarczyć oryginał zgody przed rozpoczęciem zawodów.
  • W biegi mogą wziąć udział dzieci z roczników 2013, 2014, 2015 i 2016.
  • Opłata za udział dziecka wynosi 10 zł.

PAKIET STARTOWY:

  • Pakiet startowy można będzie odebrać w piątek 15 października, w godz. 10:00-20:00 i dzień później w godz. 10:00-12:15) w hali Pawilonu 3 na terenie MTP, w którym będzie odbywało się Poznań Sport Expo.

 

By kibicować młodym biegaczom wystarczy pobrać bezpłatną wejściówkę na stronie ToBilet.pl.


Zapraszamy!