Aktualności

23-06-22 Młodzi kolarze na start! Gran Fondo Kids Poznań

Twoja pociecha uwielbia wspólne wycieczki rowerowe? Woli jeździć niż chodzić czy biegać? Rywalizacja to dla niej dobra zabawa? Wygraj dla swojego dziecka pakiet startowy na Gran Fondo Kids w Poznaniu 2 lipca!

Zobacz więcej

13-06-22 Pakiet Gran Fondo Poznań może być Twój

Szybka, płaska trasa czy wymagająca z podjazdami? Sprawdzone rewiry czy ciągłe nowości? Wspólne ustawki czy treningi solo? Amatorzy kolarstwa, mamy dla Was konkurs z super nagrodami!

Zobacz więcej

21-04-22 CityDiet partnerem OK Poznań

Miasto Poznań wraz z licznymi partnerami przygotowało dla poznanianek i poznaniaków pakiet benefitów umożliwiających aktywny udział w życiu stolicy Wielkopolski! My także dołączyliśmy do programu z promocjami na nasze diety. Jeśli odprowadzasz podatki w Poznaniu, to jest to idealna okazja do rozpoczęcia...

Zobacz więcej

06-04-22 Wiosenne wyzwanie CityDiet & Egurrola Fitness Club

Kolejna odsłona wiosennej rywalizacji sportowej z nagrodami! Przed nami wiosenne wyzwanie w klubie naszego partnera – Egurrola Fitness Club Poznań! Czekamy na Was już 11 kwietnia (poniedziałek) o 16.00. Tego dnia wejście do klubu będzie dla Was darmowe!

Zobacz więcej

31-03-22 Bieg dla zdrowia fizycznego i mentalnego – rozmowa z Sofią Ennaoui

Sport to źródło pozytywnej energii, endorfin, stanowi płaszczyznę łączącą różne środowiska. Zawodowy sportowiec natomiast to wzór, idol do naśladowania, który otrzymał wyjątkową możliwość oddziaływania na innych. Ta myśl towarzyszy Sofii Ennaoui, wicemistrzyni Europy w biegu na 1500 m, ambasadorce cateringu...

Zobacz więcej