Wybierz dietę dla siebie

#

JESTEŚMY ECO!

Ekologia dla nas ma znaczenie! Liczy się nie tylko zawartość i smak, ale także sposób, w jaki otrzymujesz nasz catering. Od samego początku posiłki dostarczamy w eko opakowaniach - bez dodatkowych opłat!

Więcej informacji w zakładce JESTEŚMY ECO

#

Kucharski Dream Team

Za przygotowywanie dań odpowiada zgrany zespół uznanych Mistrzów Kulinarnych. Tomasz Zdrenka, który jest wyznawcą filozofii slow food, jest również zwycięzcą konkursu o Kulinarny Puchar Polski. Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszych Mistrzów, możesz być pewny, że dołożą oni wszelkich starań, aby w Twoim menu znalazły się produkty świeże, lokalne, sezonowe i pełnowartościowe.

Tomasz Zdrenka oraz Tomasz Krzyżanowski

Kucharze CityDiet

#

Ekspert od kalorii i nie tylko

Zbilansowany jadłospis układa dla Ciebie dietetyk z wieloletnim stażem - Anna Zięba. W proponowanym przez nią menu można znaleźć urozmaicone dania, a ich wyróżnikiem jest obecność wyszukanych deserów. Posiada wiele certyfikatów w tym m.in. ze szkolenia pt. "Kompleksowe podejście do pacjenta z insulinoopornścią jak i innymi endokrynopatiami". Polecana przez School Of Insulinresistance Therapy.

Anna Zięba

dietetyk CityDiet

#

Desery to ich sprawka!

Wyśmienity deser od naszych Mistrzów cukiernictwa to najlepsza nagroda, która czeka na Ciebie po całym dniu ciężkiej pracy. Nasi cukiernicy tworzą prawdziwe arcydzieła smakowe, a co najważniejsze zdrowe i fit. Jakub to Mistrz Polski w lodach rzemieślniczych, prowadzi szkolenia i opracowuje niepowtarzalne receptury cukiernicze. Mariusz to zwycięzca Lodziarskich Mistrzostw Polski 2019.

Jakub Ćwikliński oraz Mariusz Górecki

Cukiernicy CityDiet

Białystok | Kołobrzeg | Łódź | MalborkPłock | Poznań | Warszawa | Wrocław